Vánoční koncert Spirituál kvintetu, který se měl konat 9. prosince od 19 hodin v Adalbertinu Hradec Králové, se z důvodu onemocnění členů souboru překládá na neděli 5. ledna 2020. Vstupenky zůstávají v platnosti, v případě nehodícího se termínu bude vstupné vráceno v informačním centru Hradec Králové. Pořadatel i kapela děkují za pochopení.

S lítostí Vám musíme oznámit, že z vážných provozních důvodů nebudeme hrát 14. 12. 2019 představení „Štědrej večer nastal“. Nabízíme náhradní představení „Poslední trik Georgese Méliése“. Odkaz k informacím o představení - https://draktheatre.cz/repe…/posledni-trik-georgese-meliese/ Budeme rádi, pokud nám zachováte přízeň a představení navštívíte.
V případě, že budete chtít vrátit zakoupenou vstupenku, je toto možné do 14.12. na místě, kde byla vstupenka zakoupena.V případě zakoupení elektronické vstupenky, pro navrácení peněz, prosím napište na mail This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. a vstupné Vám bude vráceno přímo na váš účet. V případě rezervovaných vstupenek prosíme o co nejrychlejší odpověď opět na tento mail, zda chcete rezervaci zrušit.
Velice se omlouváme a děkujeme za pochopení
S pozdravem za Divadlo Drak
Divadlo PALACE Praha ruší BEZ NÁHRADY z technických a provozních důvodů divadelní představení BE MY BABY 29.1. 2020 v Sále Filharmonie Hradec Králové. Vstupenky prosím vraťte v místě zakoupení, evstupenky budou stornovány automaticky a platby vráceny.
Divadlo Palace se velice omlouvá za komplikace a těší se na setkání při dalších představeních.
Pořádající agentura se velice omlouvá, ale ze zdravotních a technických důvodů dochází ke zrušení Setkání s módou 2019 v termínu 18. listopadu. (https://www.hkpoint.cz/cs/kalendar-akci/5737-setkani-s-modou-43-rocnik). Děkujeme za pochopení.
Z provozních důvodů ze strany divadla je komedie JISTĚ PANE PREMIÉRE plánovaná na 6. prosince zrušena (https://www.hkpoint.cz/cs/kalendar-akci/5559-art-puvodni-titul-jiste-pane-premiere). V tomto termínu se uskuteční divadelní komedie ART. Vstupenky ZŮSTÁVAJÍ V PLATNOSTI nebo je lze vrátit v místě zakoupení do 10.11.2019. Pořádající agentura ŽIDEK se velice omlouvá za komplikace.

Page 1 of 5