Internetová televize

Kalendář

<<  duben 2017  >>
 po  út  st  čt  pá  so  ne 
       1  2
  3  4  5  6  7  8  9
10111213141516
17181920212223
2425

Hradec Králové Info

Kinožurnál

DAN BÁRTA & Robert Balzar TRIO Název: DAN BÁRTA & Robert Balzar TRIO
  charitativní koncert
Pořadatel akce Butterfly-Aid, o.p.s.
Organizace: Filharmonie Hradec Králové
Kategorie: Hudba
Různé žánry
DAN BÁRTA & Robert Balzar TRIO
Pořadatelem koncertu je obecně prospěšná společnost Butterfly-Aid, www.butterfly-aid.cz.
Třináctinásobný držitel Ceny Anděl se do širokého povědomí zapsal v devadesátých letech s kapelou Alice a účinkováním v muzikálu Jesus Christ Superstar. Stal se také neodmyslitelnou součástí skupiny J.A.R. V roce 2000 překvapil fanoušky s vlastním jazzově laděným projektem Illustratosphere, který dokázal zasáhnout posluchače napříč generacemi i hudebními žánry.
Dan Bárta a Robert Balzar Trio jsou spojením vysoce hodnocené oblíbené autorské a interpretační formace české jazzové scény a multižánrového populárního zpěváka. Dan Bárta s triem spolupracuje od roku 1999. Jejich tvorba byla mnohokrát oceněna výročními hudebními cenami, Czech Music Awards, jak v žánrových, tak v hlavních kategoriích. Jejich první společná deska, Theyories, vyšla v roce 2010, následovala živá nahrávka Jazz in Box v roce 2015.
Obsazení: Dan Bárta - zpěv, Robert Balzar - kontrabas, Jiří Levíček - piano, Kamil Slezák - bicí
Během koncertu proběhne charitativní dražba v rámci cyklu projektů ART FOR CHARITY, který letos pořádáme již po deváté. Dražit se bude fotografie ze soutěže Jazz World Photo, jejíž výstava bude ke zhlédnutí ve foyer Filharmonie. Fotograf Patrick Marek, jeden ze zakladatelů této soutěže získal v minulém roce jako první Čech "oskara" za nejlepší jazzovou fotografii roku, kterou si přebíral v New Yorku. Celý výtěžek z dražby poputuje do Nadace pro transplantaci kostní dřeně, přičemž v Hradci králové funguje jedno z největších dárcovských center registru.
Datum Čas Akce
středa
17.05.
2017
19:00 DAN BÁRTA & Robert Balzar TRIO
Sál Filharmonie Hradec Králové ,
Hradec Králové
volná místa: 188